FANDOM


 • Eragon Hiccup


  Lecieli dalej niestrudzenie dokóki zmrok i zmęczenie nie zmusiły ich do rozbicia obozu i odpoczynku. Saphira wypatrzyła dobre miejsce w szerokim zakolu Eddy ,gdzie powietrze było przyjemnie wilgotne łagodząc spaloną i wysuszoną przez słońce i wiatr skórę.Okazało sie też że nietrudno było tu o drwa na ogień.Kiedy ogień się już palił , Eragon z Saphirą pobierali nauki od eldunari ze strzępków ich wiedzy o wszystkim co dotyczyło wschodniego lądu.Nie było jej wiele i głównym punktem rozmowy stało się opracowywanie planu działania na przyszły dzień .Gdy wszystko zostało ustalone i nie było już nic ważnego do omówienia, Eragon postanowił opowiedzieć smokom o swoim nietypowym śnie i dziwnych przeczuciach z nim związanych.-To był mój pierwszy sen…

  Czytaj całość >
 • Eragon Hiccup


  Rok 8002pS(po Stworzeniu)

  Eragon już nie spał ,ale spokojnie czekał aż Saphira się obudzi. Lubił tak czekać i obserwować jej mieniące się szafirowym błękitem łuski ,cieszac się zarazem jej obecnością.

  -Dzień Dobry mój mały. Rzekła na powitanie Saphira ,budzac się i uwalniając swego jeźdźca spod srzydła.

  -Dzień Dobry Saphiro. Odrzekł jej lekko zamyślony. 

  Choć mineły już trzy miesiące i przepłynęli wiele staj nadal nie mogli wraz z Saphirą pogodzić się z tym ,że nie ujżą już więcej Aryi ani Firnena.Saphirze łatwiej przychodziło pogodzenie się z rozłąką niż Eragonowi.Zawsze łatwiej akceptowała to co przynosił los ,jak każdy smok .

  -Dzisiaj muszę zapolować ,jeśli chcesz możesz lecieć ze mną. Zproponowała przerywając melancholię Eragona i przywracaj…


  Czytaj całość >
 • Eragon Hiccup

  Notes Eragon Hiccup

  sie 15, 2016 przez Eragon Hiccup  1.   O Cyklu Dziedzictwo
  2. Nowe Kategorie
  3. Tło dla tytułów
  4. Tło -sam dół -do przerobienia' 

  ​-Strony do Przebudowy:

  1. Eragon Bromsson
  2. Eragon Soundtrack
  3. Infoboxy

  Czytaj całość >
 • Koniara 2.0

  Mam na imię Arena i pochodzę z ludu elfów. Urodziłam się trzydzieści lat temu w mieście zwanym Katerną, w puszczy w której żyją moi pobratyńcy.

  Porządku w moim państwie i sąsiednich krainach strzegą Smoczy Jeźdźcy. Odkąd przyszłam na świat, pragnęłam zostać jedną z nich. Co pięć lat zakon przekazywał władcy każdego państwa dwa smocze jaja. Rok w rok kolejni kandydaci przychodzili, ale żaden ze smoków się nie wykluł.

  Kiedy skończyłam 25 lat to przyszła kolej na mnie. Dobrze pamiętam ten dzień. Ja oraz mój brat zostaliśmy zaprowadzeni do sali, gdzie na dziesięciu aksamitnych poduszkach leżało dziesięć smoczych jaj, w różnych kolorach. Podeszłam do szafirowego jaja i dotknęłam je. Na początku nic się nie działo, ale po chwili na jaju pojawiło s…

  Czytaj całość >
 • Koniara 2.0

  The secrets of Dragons

  lip 28, 2016 przez Koniara 2.0

  Potężne stworzenie pokryte łuskami z głośnym łomotem wylądowało na pustej polanie płosząc okoliczne zwierzęta. Postać siedząca w miejscu, gdzie szyja łączyła się z ciałem, zwinnie zeskoczyła na nogi i po cichu zbliżyła się do drugiej postaci. 

  - Witaj Areno - powiedziała dziewczyna o brązowych włosach.

  - Miło Cię wydzieć Arno - odpowiedziałam -  Co masz mi do przekazania?

  - Moran powstał - odparła - Wszyscy mlodzi mężczyźni ze wschodnich prowincji zostali zamienieni w bezmyślnych żołnierzy. Musisz powiedzieć Radzie, że utraciliśmy wszystkie miasta w tamtym regionie i 5 smoczych jaj, w tym ogniste. 

  - Dobrze, przekaże te wieści Radzie - szepnęłam w odpowiedzi - Uważaj na siebie i wracaj jak najszybciej do domu. I wsiadłam na smoka - Kerno start…


  Czytaj całość >
 • Onyksa

  Więc witam! To będzie moje pierwsze opowiadanie tutaj. Nie będzie to dotyczyło Eragona i Saphiry, ale bardziej mojej postaci. Na początek krótkie info:

  • Akcja dzieje się 5 lat po pokonaniu Galbatorixa
  • Z góry sorki za wszelkie błędy
  • Będą nowe postacie

  Eragon szedł korytarzem. Razem z Saphirą przylecieli tu parę dni wcześcniej, dopiero co odkryli to miejsce. Smoczyca pozostawała w ukryciu. Nikt tu nie słyszał o Jeźdźcach. Chłopak właśnie miał wyjść z pałacu, gdy wpadła mu do głowy pewna myśl. Nałożył na siebie zaklęcie niewidzialności i zszedł do lochów. Chciał się pr5zekonać, czy po tych ziemiach naprawdę grasują tacy "niebzepieczni przestępcy" o jakich słyszał. Minął prawie wszystkie cele. Każda była pusta. Nagle usłyszał szczęk zamka.

  Drzwi otw…


  Czytaj całość >
 • Asti 1432

  Mój blog... To chyba tyle co nie za jakiś czas dodam wpis... Hehehe

  Czytaj całość >
 • Amethia123

  Witam!

  cze 21, 2014 przez Amethia123

  Jestem tutaj nowa. Kocham "Dziedzictwo", to moja ulubiona seria, chociaż przeczytałam tylko "Eragona" (dwa razy), a teraz czytam "Najstarszego". Reszta znajduje się na moim profilu. 

  Pozdrawiam każdego użytkownika! :)

  Se onr sverdar sitja hvass!

  Czytaj całość >
 • Kotołak Cieniobójca

  siema

  cze 19, 2013 przez Kotołak Cieniobójca

  Siema jestem tu nowy i otrzegam spojleruje

  Czytaj całość >
 • 32Polak

  Błędne słowa

  maj 7, 2012 przez 32Polak

  Mam małe pytanie głównie skierowane do administratorów. Czy nie uważacie, że słowo takie jak "elfickie" itp. można zastąpić innymi. W jednym z artykułów zamieniłem słowo "elfickie" na "elfich" i to drugie jest poprawnie napisane, więc czy nie powinniśmy tego zmienić? --— 32Polak 18:07, maj 7, 2012 (UTC)

  Czytaj całość >
 • 32Polak

  Wczoraj wieczorem szukałem w filmu w sieci, jednak nie znalazłem. Na jednej stronie film był niedostępny, na innej trzeba było płacić, a na stronie, na której zawsze coś oglądam film do link prowadził do strony, na której znalazłem link. Pomóżcie. --— 32Polak 10:18, maj 2, 2012 (UTC)

  Czytaj całość >
 • Weas-El

  Bot flag

  sie 10, 2011 przez Weas-El

  Hi, I'm writing this in English, since I don't understand your language. Sorry for that.

  You may have noticed that my bot User:Weas-El-Bot added interlanguage links to lots of pages recently. I'd like to request a "bot flag" for him. This will hide his edits from the list of recent changes. But you'll still be able to check them if you click the "show bots" button in the recent changes list.

  What's the benefit? The list of recent changes will be free from minor bot edits, so it will be easier to follow the more important changes done by users.

  The bot works reliably and has over 5000 edits yet.

  I need the community's approval to request a bot flag, so please tell me whether you agree with this or not. Thank you.

  Regards, --Weas-El  12:38, sie …

  Czytaj całość >

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki