FANDOM


Wiki-wordmark

O Nas Edytuj

Dziedzictwo Wiki to pierwsza i jedyna encyklopedia na temat wszystkiego co związane z "Dziedzictwem" -cyklem powiesci Christophera Paoliniego i ekranizają Eragona.

SpołecznośćEdytuj

Społeczność naszej Wiki ciągle się zmienia a wraz z nimi nasza strona i jej artykuły ,grafiki i filmy. W przeszłości zdarzały się akty wandalizmu ,lecz teraz nie występują i mamy nadzieję że tak pozostanie.Nasza Społecznośc koncentruje się na Czacie zwanym przez nas "Skrzydlatymi Wieściami" oraz na Shur'tugal Fanon ,gdzie każdy może zaprentowć swoją twórczość i kreatywność.

Problemy i WsparcieEdytuj

W razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości proszę kontaktowac się z administratorami  ,pisać na Czacie lub na forum.Zawsze chętnie udzielimy pomocy czy coś podpowiemy ,więc nie masz się czego obawiać.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki